ЖМСМ-нің табиғи ресурстарды басқару және саясат жөніндегі қонақ дәрісі

Швециядағы Упсала университетінің Жер туралы ғылымдар кафедрасының аға оқытушысы доктор Херакл Полатидис ЖМСМ-де қонақ дәрісін оқыды.

Доктор Гераклис Полатидистің энергетиканы жоспарлау мен көп критерийлік талдаудан бастап экология саласындағы саясат пен басқаруға қатысты мәселелердің кең ауқымды аясын қамтитын тұрақты жоспарлау және жобалау, жаңартылатын энергия көздерін пайдалану мен энергияны тиімді пайдалану технологиялары саласындағы тәжірибесі өте мол. Д-р Геракл Полатидис жаңартылатын және жаңартылмайтын энергия көздерінің артықшылықтары мен кемшіліктерін ұсына отырып, энергетикалық жүйелерге шолу жасады, сондай-ақ бүкіл әлемдегі энергияға өсіп келе жатқан сұраныстың көптеген проблемаларын түсіндірді. Д-р Геракл Полатидис сондай-ақ 2019 жылдың 30 қаңтарында семинар өткізді. Семинарда «Горизонт-2020» бағдарламалары мен Еуропалық одақтың зерттеу бағдарламалары ұсынған ынтымақтастықтың мүмкіндіктерімен бөлісті.