mukul-asher
Зегер ван дер Вал

Лауазымы: Зертттеу мәселелері бойынша декан орынбасары, доцент
Білімі: Философия докторы (Мемлекеттік басқару), Амстердам еркін университеті

Ғылыми қызығушылығы

тиімділікті басқару және қоғамдық құндылықтар; мемлекеттік-жеке меншік серіктестік

Байланыс ақпараты

469B Bukit Timah Road
Каб. 02-02
Этаж 2, LiKa Shing Building
Singapore 259771
Тел.: +65 6601 2869
sppzvdw@nus.edu.sg

www.zegervanderwal.com

Зегер ван дер Вал
Зертттеу мәселелері бойынша декан орынбасары, доцент
Философия докторы (Мемлекеттік басқару), Амстердам еркін университеті
Зегер ван дер Вал – ұйымдық құндылықтар әрі мәдениет, басқарудың тұтастығы, тиімділікті басқару және еңбекті ынталандыру саласында тәжірибелі оқытушы, зерттеуші және кеңесші. Қазіргі уақытта ол Азияда орналасқан Ли Куан Ю жариялы саясат мектебінің факультетінің аға мүшесі. 2014 жылы ол гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдардың беделді сыйлығымен марапатталды, сонымен бірге ол педагогикалық шеберлігі үшін сыйлық алды.
Доктор Зегер дүние жүзі бойынша 1500 ден астам студент, аспирант және лауазымды тұлғалар дайындады. Көптеген елдерде атап айтса: Австралия, Бельгия, Камбоджа, Қытай, Гонконг, Үндістан, Қазақстан, Лаос, Малайзия, Сингапур, Таиланд, Нидерланд, Ұлыбритания, АҚШ және Вьетнам сияқты елдерде ғылыми зерттеулер жүргізіп, кеңес берді.
Сонымен бірге ол Американ университетінде, АҚШ Максвелл азаматтық және қоғаммен байланыс мектебінде және Австралия ұлттық университетінде сабақ берді.
Басқа авторлармен бірігіп доктор Ван Дер Вол 70 шақты еңбекті, оның ішінде кітап, журналдық мақала және газеттер мен журналдарда публицистикалық шығармалары жариялады. Автор мынадай алдыңғы қатарлы журналдарда: Мемлекеттік басқаруды шолу(Public Administration Review), Мемлекеттік басқару (Public Administration), Әкімшілік және қоғам(Administration & Society), Мемлекетті басқарудың американдық шолуы(American Review of Public Administration) Мемлекетті басқарудың шолуы( Public Management Review) Жариялық басқарудың халықаралық журналы (International Public Management Journal) сонымен бірге Іскер этика(Journal of Business Ethics). Оның негізгі жарияланымдары қытай және орыс тіліне аударылды. Қазіргі уақытта ол МР және МВА бизнес курстарына оқулық және «21 ғасырдың мемлекеттік менеджері» атты оқу құралын әзірлеуде.