«Өзгермелі әлемде мемлекеттік саясат және тиімді басқару» атты жыл сайынғы 6-ші халықаралық NU GSPP конференциясы

2022 жылы 7 маусымда Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің (NU GSPP) «Өзгермелі әлемде мемлекеттік саясат және тиімді басқару» атты жыл сайынғы 6-ші халықаралық конференциясы өтеді.

Конференция Сингапур ұлттық университетінің Ли Куан Ю Мемлекеттік саясат мектебінің, Астана қаласының мемлекеттік қызмет хабының және SDSN Қазақстанның серіктестігімен ұйымдастырылады. Конференцияға АҚШ, Әзірбайжан, Корея, Қазақстан, Қырғызстан, Сингапур және Үндістан елдерінен келген зерттеушілер, ғалымдар, сарапшылар, мемлекеттік қызметшілер және студенттердің онлайн және оффлайн аралас форматта қатысуы күтілуде.

Конференция аясында 6 панельдік сессия өткізіледі. Іс-шара тиімді басқару саясатын қалыптастыру маңыздылығын және COVID-19 пандемиясына, жергілікті және аймақтық тұрақсыздықтың өсуіне байланысты туындайтын мәселелердің мүмкін шешімдерін талқылауға мүмкіндік береді.

Конференция бағдарламасын жүктеңіз.

ӨТКІЗУ ОРНЫ МЕН УАҚЫТЫ

Күні: 7 маусым 2022 жыл
Уақыты: 09:00-18:00 (GMT+6)
Өтетін орны: Назарбаев Университеті, С3 блогы, Red Hall залы (1022), 1009, 1010
Форматы: гибридті (онлайн және офлайн түрде өтеді)
Тіркелу 2022 жылғы 3 маусымға дейін

Қосымша сұрақтарыңыз болса, Конференция хатшылығына (gsppconference@nu.edu.kz) хабарласыңыз.