NU Жоғары мемлекеттік саясат мектебі студентінің командасы NASPAA модельдеу байқауында 2-орынға ие болды

Қиын сынақтарымен және беделді бәсекелестерімен танымал болған жарыс Асқардың командасына әлемдік аренада өзінің саяси қабілеттерін көрсетуде озық болуға мүмкіндік берді.

NU Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің (GSPP) мемлекеттік басқару магистрі (MPA) бірінші курс студенті Асқар Тажанов пен оның командасы NASPAA модельдеу байқауында 2-ші орын алғанын мақтанышпен хабарлаймыз.

Асқар өзінің жетістігін Назарбаев Университетінде GSPP берген ерекше біліммен байланыстырды. Ол: «Бұл жетістік Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінде (GSPP) алған ерекше білім сапасының арқасында мүмкін болды», – деді. Олардың жетістіктері университеттің дүние жүзіндегі осындай жарыстарда жоғары жүлделер үшін күресу қабілетін көрсетеді деп нық сенеді.

Болашаққа көз жүгірте отырып, А. Тажанов және оның әріптестері NASPAA байқауында табысқа жетуге арналған кешенді нұсқаулықты әзірлеу арқылы өз идеялары мен стратегияларымен бөлісуге ниетті. Олардың мақсаты – осы құрметті шараға қатысатын GSPP студенттерінің болашақ ұрпақтарына тәлімгер болу және қолдау көрсету.

Сонымен қатар, Асқар Назарбаев Университеті студенттерінің тек мемлекеттік саясат саласында ғана емес, сонымен қатар жаһандық заңгерлік жарыстарда да әлеуетіне сенім білдірді. Сенімінің дәлелі ретінде ол сот жарыстарына арналған жазғы мектеп ұйымдастыру жоспарын жариялады. Ол барлық мүдделі тараптарды осы бастамаға қосылуға және осы салалардағы әлеуетін іске асыруға шақырады.

А. Тажановтың заңгерлік жарыстардағы тәжірибесі олардың Назарбаев Университеті студенттерінің пәнаралық күшті жақтарын көрсете отырып, NASPAA модельдеу байқауында табысқа жетуінде маңызды рөл атқарды.

Бұл көрнекті жетістік NU GSPP студенттерінің адалдығы мен біліктілігін көрсетеді және университеттің білім берудегі жетістіктерге және жаһандық белсенділікке деген адалдығын растайды.

Асқар Тажановты және оның командасын NASPAA байқауындағы тамаша жетістігімен құттықтаймыз!