NU GSPP вебинары: «Өсу модельдері, өсу режимдері және бюрократиялық автономия: Түркия мысалында»

ШОЛУ

Өсу үлгілерінің зерттеулері бюрократиялық институттардың рөлін елемейді. Спикерлер әлемдік қаржы дағдарысынан кейін Түркия мысалында авторитарлық режимнің қатерлері мен бюрократиялық автономияның ыдырауын талқылайды. Спикерлердің пікірінше, тәуелді қаржылық-экономикалық даму және несие арқылы өсу жағдайында жұмсақ ақша-несие және реттеу саясаты кері реакция туғызады. Үкіметтің ақша-несие және реттеу саясатына бақылауды күшейтуге ұмтылуы бюрократиялық автономияның бұзылуына және үкімет пен банк секторы арасындағы қарым-қатынастарына кері әсер әкеледі.

СПИКЕР ТУРАЛЫ АҚПАРАТ

Мехмет Керем Чобан – Қадір Хас университетінің саясаттану және мемлекеттік басқару кафедрасының ассистент-профессоры, Лозанна университетінің LAGAPE зерттеу орталығының қауымдастырылған мүшесі болып табылады. Сонымен қатар IBEI институтының FLAS жобасының қатысушысы.

ІС-ШАРАНЫҢ ӨТКІЗУ КҮНІ МЕН ОРНЫ

• Zoom Webinar
  • 9 қараша, 2021 жыл
  • 18:00 (Нұр-Сұлтан уақыты)