Доктор Кайа Аббаспен NU GSPP семинары «COVID-19 пандемиясы кезіндегі балаларды иммундаудағы үзілістер: денсаулыққа әсер етуді модельдеу және экономикалық перспективалар»

ШОЛУ

COVID-19 пандемиясынан туындаған денсаулық сақтау жүйесіндегі қатаң шектеулер мен әлеуметтік шаралар дүние жүзіндегі ұлттық иммундау бағдарламаларын әсерін тигізді. Назарларыңызға жоспарлы иммундау және балаларды вакцинациялау науқандарындағы сәтсіздіктердің денсаулыққа әсері мен экономикалық болашағы туралы модельдеу зерттеулері ұсынылады.

СПИКЕР ТУРАЛЫ

Кайа Аббас – Лондон гигиена және тропикалық медицина мектебінің ауруларды модельдеу кафедрасының ассистент-профессоры. Оның зерттеу саласы вакциналардың әсерін модельдеу болып табылады, бұл вакцинация бағдарламаларының денсаулыққа, экономикаға және әділеттілікке әсерін бағалауға, сондай-ақ жаһандық, аймақтық және ұлттық деңгейлерде шешімдерді қолдауға бағытталған. Доктор Аббас өмірбаянын толығырақ осы жерден оқыңыз.

ІС-ШАРАНЫҢ ӨТКІЗУ КҮНІ МЕН ОРНЫ

• Назарбаев Университеті, Блок C3, ауд.1010
  • 6 қыркүйек, 2022 12:15 (Нұр-Сұлтан уақытымен)
  • Тіркелу осында