NU GSPP саясатын модельдеу байқауының қорытындысы: Пандемия 2.0!

2024 жылдың 9 наурызында NU GSPP Түлектер бөлімі NU GSPP қолдауымен бағдарламамыздың аккредитациясын және NASPAA мүшелігін атап өту үшін NASPAA платформасында кезектен тыс іс-шара өткізді.

NASPAA симуляциялық байқауы туралы:

NASPAA ұйымдастыратын бұл жыл сайынғы іс-шара әлемнің түкпір-түкпірінен MPA және MPP студенттерін біріктіріп, оларды өздерінің саясатты әзірлеу дағдыларын инновациялық және күрделі түрде көрсетуге шақырады. Жыл сайын 100-150 аккредиттелген университеттерден 400-500 студент қатысады. Бұл жаттығу мен бәсекелестік үшін жаһандық платформа.

NU GSPP қатысуы:

Тұрақты қатысушы ретінде NU GSPP жыл сайын NASPAA модельдеу байқауында бәсекеге түсу үшін 3 студентке дейін ұсынатынын мақтан тұтады. Биылғы жылы NU GSPP Alumni Chapter 20 қазіргі студенттері мен түлектері үшін ұқсас конкурсты ұйымдастыру бастамасын көтерді, бұл іс жүзінде саясатты әзірлеу тәжірибесі үшін интеллектуалды ынталандырушы платформаны қамтамасыз етеді.

Тапсырма:

Қатысушылар әрқайсысы 4 адамнан тұратын 4 команда құрып, саясатты құру тапсырмасын имитациялайтын ойынға қатысты. Өлімге әкелетін індеттің экономикалық құлдырауын басқарудан бастап, саяси зардаптармен күресуге, халықаралық көмек туралы келіссөздер жүргізуге, дағдарысты басқару дағдыларын жетілдіруге және дағдарыс кезінде саясатты құруға дейін әр команда әртүрлі қиындықтарға тап болды.

Жеңімпаздар мен құттықтаулар:

Әр команданың өнерін ойын алгоритмі мен төрешілер мұқият бағалады. Бүгін жеңімпаз командаларды шын жүректен құттықтаймыз! Сіздің берілгендік, шығармашылық және стратегиялық ойлау сізді басқалардан ерекшелендіреді. Алдағы істеріңізге табыс тілейміз!

Барлық қатысушыларға, ұйымдастырушыларға және қолдаушыларға осы іс-шараның сәтті өтуіне ерекше рахмет!