Джулио Пасимен NU GSPP вебинары «Эксперименттік (гибридтік) саясаттарға арналған қаржылық архитектура»

ШОЛУ

Соңғы онжылдықта біз әлеуметтік және индустриялық саясаттың жақындасу үрдісінің куәсі болдық. Екі бағыт та күрделі әлеуметтік мәселелердің инновациялық шешімдеріне сүйенеді (көбінесе кәсіпкерлікке негізделген). Нәтижеге негізделген келісім-шарттар және әлеуметтік әсер ету облигациялары сияқты бұл инновациялық схемалар саясатты іске асыруға маңызды әсер етеді. Бұл, өз кезегінде, неғұрлым дәстүрлі тәсілдерге күмән тудырады және әлеуметтік игіліктер мен қызметтерді ұсыну үлгілеріне терең өзгерістер енгізуді болжайды. Зерттеу мемлекеттік саясат саласындағы ғалымдар үшін құбылысты және оның өзектілігін алғаш рет түсінуге мүмкіндік беретін негізгі саяси және институционалдық мәндерді анықтауға бағытталған.

СПИКЕР ТУРАЛЫ

Джулио Паси – Еуропалық Комиссияның ғылыми қызметкері. Ол әлеуметтік инновациялар, жаңа қаржылық инженерия және мемлекеттік саясат пен жаңа нарықтар немесе салалар арасындағы байланыс және цифрлық трансформацияның әсері туралы зерттеулер жүргізеді. Ол – мемлекеттік саясатты талдау, стратегиялық болжау және болашақты зерттеу саласындағы сарапшы және экономика және әлеуметтік ғылымдар бойынша PhD дәрежесіне ие (Павиядағы тереңдетілген зерттеулер институты). Оның негізгі мүдделері қаржы, технология және қоғамның қиылысында жатыр. 60-қа жуық жарияланымның авторы және әсерлі инвестициялау саласындағы халықаралық мойындалған сарапшы. Ол басқалармен қатар ЭЫДҰ, Дүниежүзілік Экономикалық Форум және Impact Investing жаһандық басқару тобы (бұрынғы G8 жұмыс тобы) ұйымдастырған жоғары деңгейдегі іс-шараларда негізгі баяндамашы болды. Оксфорд университетіндегі өнімділікке негізделген келісім-шарттарды жаһандық шолу бойынша Саясат бойынша консультативтік топ және ЭЫДҰ әсер ету инвестициялары бойынша сарапшылар тобы сияқты бірнеше консультативтік кеңестер мен сарапшылар топтарында жұмыс істейді.

ІС-ШАРАНЫҢ ӨТКІЗУ КҮНІ МЕН ОРНЫ

• Zoom Webinar
  • 7 сәуір, 2022
  • 17:45 (Нұр-Сұлтан уақытымен)