SDSN Тұрақты даму саласындағы шешімдерді қабылдау желілерінің бекітуімен SDSN Қазақстан ұлттық желісі Назарбаев Университетінде орналасатын болады

SDSN желісінің стратегиялық кеңесі SDSN Қазақстан Ұлттық желісінің Назарбаев Университетінің негізінде құрылуын мақұлдады.

SDSN Тұрақты даму мақсаттары (SDG) бойынша зерттеу және білім беру бастамаларына арналған әлемдегі жетекші білім желісі болып табылады. SDSN тұрақтылық саласындағы соңғы білім жаңалықтарын енгізу үшін академиялық топтарды барынша тартады. Осы мақсатта SDSN университеттердің, ғылыми орталықтардың және басқа да мекемелердің жаһандық желісін әзірлеп, келесі мәселелерге назар аударуда:

• SDG үшін қолдау көрсету және күш жұмылдыру;
  • Тәжірибелік шешімдер бастамаларын және ұзақ мерзімді тұрақты даму жолдарын ілгерілету;
  • Тұрақты даму үшін жоғары сапалы білім мен ғылыми ынтымақтастыққа қолдау көрсету;
  • Мемлекеттер мен үкіметтерге тұрақты даму мәселелерін түсіну және шешуде қолдау көрсету.

SDSN жаһандық желісі кең аймақты қамтуға барынша мүмкіндіктер жасауға талпынады. SDSN штаб-пәтері Нью-Йоркте (АҚШ), Парижде (Франция) және Куала-Лумпурда (Малайзия) орналасқан. SDSN Қазақстан ұлттық желісі университеттерді, ғылыми-зерттеу институттарын, үкіметтік емес ұйымдарды және халықаралық ұйымдармен байланысты мекемелерді қамтиды. Қазір Қазақстан ұлттық желісі 15 мүшеден тұрады, желі мүшелерінің кеңеюі жалғасуда.

SDSN Қазақстан туралы толығырақ мына жерден біліңіз.