Қызықты жаңалық: NU GSPP алмасу студенттері жаһандық саяхатқа аттанды

Қызықты жаңалық: NU GSPP алмасу студенттері жаһандық саяхатқа аттанды!

MPP бағдарламасының 2-курстың төрт үздік студенттері студенттермен алмасудың қызықты саяхатына аттанғанын хабарлауға қуаныштымыз!

Джонбегим Мұхтор және Дияс Тәкенов – Сингапур ұлттық университетінің Ли Куан Ю атындағы мемлекеттік саясат мектебі (LKYSPP).
Нағима Хусаинова және Әйгерім Қайратқызы – Корея даму институтының мемлекеттік саясат және басқару мектебі (KDI).

2023 жылдың күзгі семестрі біздің студенттер үшін керемет саяхат болады деп уәде етеді.

GSPP-те біз көкжиектерді кеңейтетін халықаралық серіктестікті дамытуды мақтан тұтамыз:
• Біздің LKYSPP-мен ынтымақтастығымыз мектеп негізі қаланған 2013 жылдан бері нығайып, жаһандық оқу мен алмасу үшін мүмкіндіктер туғызды.
• Біздің KDI-мен серіктестігіміз, салыстырмалы түрде жаңа болса да, 2019 жылдан бастап мәдениетаралық түсіністіктің көпірі болды.

Джонбегимді, Диясты, Нағима мен Әйгерімді осы трансформациялық шытырман оқиғаға аттануымен құттықтауға бізге қосылыңыз. Біз олардың GSPP қауымдастығына әкелетін керемет тәжірибелері мен білімдері жөнінде естуге асықпыз!