NU GSPP студенттері студенттермен алмасу бағдарламасынан аман-есен оралды

Керемет жаңалық! NU GSPP студенттері студенттермен алмасу бағдарламасынан аман-есен оралды!

Сингапур Ұлттық Университетінің Ли Куан Ю атындағы мемлекеттік саясат мектебі (LKYSPP)
Жөнбегім Мұхтор және Дияс Тәкенов
– Теория практикалық қосымшалармен үздіксіз үйлесетін динамикалық академиялық ортаға қатысты.
– LKYSPP ұйымдастырған Мәдениет түнінде қазақ және тәжік мәдениеттерін бірлесіп таныстырды.
– Стендті LKYSPP деканы, доктор Дэнни Куа тамашалады.
– Қазақстанның Сингапурдағы елшілігінен айтарлықтай қолдау алды.

Корея даму институтының мемлекеттік саясат және басқару мектебі (KDI)
Нағима Хұсайынова мен Әйгерім Қайратқызы:
– CJ ENT Studio, Кёнбокгун сарайы және Кореяның заң шығару зерттеу институты және тағы да басқа мәдени көрікті жерлерді зерттеді.
– Жыл сайынғы тағам фестивалінде қазақтың салт-дәстүрін таныстырды.
– Мәдени саясат, гендерлік және даму, мінез-құлық экономикасы салалары бойынша байытылған академиялық тәжірибе алды.

Студенттердің пікірлері:
Жөнбегім Мұхтор: «LKYSPP-да өткен уақыт менің академиялық білімімді байытып, мәдени көкжиегімді кеңейтіп, жеке және интеллектуалдық жолымда ұмытылмас із қалдырды».
Нағима Хусаинова: «Біздің алмасу бағдарламамыз керемет сәтті өтті, ол әрі қарқынды әрі өте нәтижелі болды. Маған мемлекеттік саясаттың жетекші мектептерінің бірінде оқу мүмкіндігі берілгені үшін шын жүректен ризамын».

Әлемнің түкпір-түкпіріндегі ғалымдарымыздың керемет оқиғалары мен тәжірибелері үшін бізбен бірге болыңыз!