NU GSPP халықаралық түлегі Мохаммад Хабиб Абдулла Forbes Asia журналының 2024 жылға арналған 30 жасқа дейінгі 30 жас тізіміне енді

NU GSPP халықаралық түлегі Мохаммад Хабиб Абдулла Ауғанстанда және одан тыс жерлерде гуманитарлық және волонтерлік жұмысының арқасында Forbes Asia журналының 2024 жылға арналған 30 жасқа дейінгі 30 жас тізіміне енді.

Forbes жыл сайын әлемнің түкпір-түкпірінен кәсіпкерлік пен инновацияға елеулі үлес қосып, қоғамға елеулі өзгерістер енгізген 30 жасқа дейінгі адамдардың тізімін жариялайды.

Мохаммад – Ауғанстаннан келген НУ Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің (GSPP) Мемлекеттік басқару магистрі (MPA) бағдарламасының жақында түлегі.

NU-дағы академиялық мансабында Мохаммад Студенттік үкіметтің вице-президенті қызметін атқарды, тарихта осындай маңызды рөлді атқарған алғашқы халықаралық студент және аспирант ретінде қалды. Ол сондай-ақ Халықаралық студенттер қауымдастығын (NUAIS) құрып, басқарды және NU Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің студенттік кеңесінің (NU GSPP SC) президенті болып сайланды.

Мұнда NU-да Мұхаммед сонымен қатар мәдениеттер мен мәдениет күні сияқты мәдени алмасу бағдарламаларынан бастап, қазақ және орыс тілдерін тегін курстарға және Қазақстан бойынша турға дейін көптеген инновациялық жобаларды құрды. Ол университет тарихындағы ең үлкен соманы жинаған «Қазақстанға қайтару» қайырымдылық жобасы сияқты қайырымдылық шараларын басқарды. Сонымен қатар, Мұхаммед GSPP үздік түлектеріне арналған Көрнекті халықаралық студент сыйлығының және Азаматтық сыйлығының негізін қалаушы болып табылады.

Қазіргі уақытта, Мұхаммед Назарбаев Университетінің Кәсіпкерлік зерттеу орталығында (NURCE) ғылыми қызметкер ретінде жұмыс істеумен қатар, Назарбаев Университетінің Ғаламдық желілік клубы (NUGNC), Назарбаев Университетінің шытырман оқиғалы клубы (NUAC) сияқты әртүрлі трансформациялық бастамалардың қозғаушы күші болып табылады. ) және Халықаралық Назарбаев Университетінің түлектері бөлімі (NUIAC).

Мохаммад сонымен қатар Ауғанстаннан келген беделді Диана сыйлығының алғашқы иегері. Ол Ауғанстандағы ең ірі онлайн жастар әлеуетін арттыру және желілік платформа болып табылатын «Youth for Youth» компаниясының негізін қалаушы және бас директоры. Ол сондай-ақ қайырымдылық жұмыстары арқылы Ауғанстандағы кедейшілік пен сауатсыздықты азайтуға арналған жүз жергілікті жастан тұратын «Юз Йигит» қайырымдылық қорын құрды.

Мұхаммедті осы тамаша жетістігімен құттықтаймыз! Біз өз түлектерімізді мақтан тұтамыз.