Қазақстандағы Тұрақты даму шешімдері желісінің ресми іске қосылуын

Қазақстандағы Тұрақты даму шешімдері желісінің ресми іске қосылуына шақырамыз!

БҰҰ Тұрақты даму шешімдерінің желісі (SDSN) – 2012 жылы Біріккен Ұлттар Ұйымы тұрақты даму мақсаттарын (SDG) алға жылжыту үшін құрылған коммерциялық емес ұйым. 2022 жылға орай SDSN 137 елдегі 47 желінің 1600-ден астам мүшесі болды, соның ішінде Назарбаев Университетіндегі SDSN Қазақстан да мүшелікке кірді.

SDSN Қазақстан 2022 жылдың қаңтарында жаһандық SDSN қоластында Назарбаев Университеті негізінде құрылған Ұлттық желі ретінде бекітілді.

SDSN арқылы Назарбаев Университетінің басты мақсаты (1) Қазақстанда ұзақ мерзімді тұрақты жолдарды дамыту үшін практикалық шешімдерді алға жылжыту; (2) Қазақстандағы SDGs бойынша жоғары сапалы білім беру және зерттеу саласындағы ынтымақтастықты қолдау; (3) Қазақстандағы тұрақты даму міндеттерін жақсырақ шешу үшін қолданбалы зерттеулер мен саяси бастамаларды ұсыну.

SDSN Қазақстан іске қосу бағдарламасын жүктеп алыңыз.

Сізді асыға күтеміз!

ӨТКІЗУ ОРНЫ МЕН УАҚЫТЫ

Күні: 8 маусым 2022 жыл
Уақыты: 10:30 (GMT+6)
Өтетін орны: Назарбаев Университеті, С3 блогы, Red Hall залы (1022)
Форматы: гибридті (онлайн және офлайн түрде өтеді)
Тіркелу 2022 жылғы 5 маусымға дейін. Қай түрде (онлайн немесе офлайн) қатысатыңызды көрсетуді ұмытпаңыз.