Ивайло Изворскиймен дәріс: «Қазақстан: тәуелділік – қашықтық – таралу»

СПИКЕР ТУРАЛЫ

Ивайло Изворский – Дүниежүзілік банктің макроэкономика және қарызды талдау жөніндегі жаһандық тәжірибе менеджері. Бұған дейін ол Дүниежүзілік банктің Орталық Азия бойынша жетекші экономисі болды, сонымен қатар Макроэкономика, сауда және инвестиция бойынша жаһандық тәжірибенің фронт-офисінде жұмыс істеді, оған дейін Орталық Еуропада, Ресейде, Кавказда жұмыс істейтін экономистер үшін тәжірибені басқарды. Изворский Шығыс Азия мен Тынық мұхиты, Еуропа мен Орталық Азия және Африкада Дүниежүзілік банкте, ХВҚ-да және Халықаралық қаржы институтында жұмыс істеді. Изворский “Әртараптандырылған даму: Еуразиядағы табиғи ресурстарды барынша арттыру және ресурстарға бай Африкадағы өсуді қалпына келтіру” еңбегінің авторларының бірі болып табылады. Оның ғылыми қызығушылықтары еңбек өнімділігін арттыру, табиғи ресурстар және фискалдық саясат. Изворский Болгария азаматы және Йель университетінің экономика ғылымдарының магистрі мен докторы дәрежесіне ие.

ІС-ШАРАНЫҢ ӨТКІЗУ КҮНІ МЕН ОРНЫ

• 19 мамыр, 2022
  • 14:30 (Нұр-Сұлтан уақытымен)
  • НУ, Блок C3, 1010 аудиотория