Informburo.kz: Жаңа буындағы мемлекеттік қызметкерлер: оларды қайда оқытады және олар Қазақстанға не ұсына алады

24/12/2019

Informburo.kz Назарбаев Университетінің жоғары мемлекеттік саясат мектебіне (ЖМСМ) кім және не үшін оқуға баратынын анықтадым.
Мемлекеттік қызметшілерді қайда оқытады? Олар, мемлекеттік саясаттың болашақ көшбасшылары кім? Олар әлемді немесе ең болмағанда елді Өзгертуді армандай ма және мұны қалай жасауға болады?

Бұл туралы Informburo.kz-ке Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебіне түсу арқылы мамандық таңдауын нақты көрсете білген адамдар: Никита Шабаев, Мемлекеттік басқару магистрі МPА бағдарламасының бірінші курс студенті (мемлекеттік басқару магистрі), Камила Тұяқбаева, 2-курс студенті Мемлекеттік басқару магистрі бағдарламасының бірінші курс магистрі (Мемлекеттік басқару магистрі) және Бақытжан Құрманов, мемлекеттік саясат саласындағы PhD бағдарламасының үшінші курс докторанты.

Назарбаев Университетінің магистратурасына 2020-2021 оқу жылына қабылдау үшін онлайн тіркелу ашық (сайтта тіркелгеннен кейін қол жетімді).

2020-2021 оқу жылына магистрлік бағдарламаларға тіркеу жарнасын төлемей онлайн режимінде тіркеудің бірінші кезеңі (мерзімінен бұрын тіркеу) 2019 жылғы 4 қарашадан бастап 2020 жылғы 16 ақпанға дейін.

Онлайн тіркеудің (стандартты тіркеудің) екінші кезеңі 2020 жылдың 17 ақпанынан 2020 жылдың 12 мамырына дейін өтеді. Тіркеу жарнасы – Қазақстан азаматтары үшін 10 000 теңге.

Толық мақала: https://informburo.kz/special/gossluzhashchie-novogo-pokoleniya-gde-ih-obuchayut-i-chto-oni-mogut-predlozhit-kazahstanu.html