30 Қыркүйек НУда Ашық Есік қүні!

Жоғары мемлекеттік саясат мектебі (ЖМСМ) қызығушылық білдіретін барлық үміткерлерді Мемлекеттік басқару, Мемлекеттік саясат саласындағы магистрлік және Мемлекеттік саясат саласындағы философия докторы бағдарламаларға арналған ақпараттық сессияға шақырады.

Күні мен уақыты: 22.11.2017 ж., сағ. 19.00.

Өтетін орны: Назарбаев Университет, С3-блок, ЖБМ/ЖМСМ ғимараты, 1-қабат, каб. 1.010.
Келіңіздер, МРР/МРА және жоспардағы PhD бағдарламалары жайлы көбірек біліңіздер, ЖМСМ мектебінің профессорларымен, ЖМСМ студенттерімен, түлектерімен, қызметкерлерімен және басқа ықтимал талапкерлермен сұхбаттасыңыздар!

ЖМСМ оқудың толық ақысын қамтитын мемлекеттік гранттар, Астана қаласынан өзге қалалардан келгендерге жатақхана, сондай-ақ озық академиялық үлгерім үшін ай сайын шәкіртақы ұсынады.
Қатысуыңызды келесі сілтеме бойынша растауыңызды сұраймыз. Бұл ақпаратпен достарыңызбен, әріптестеріңізбен және барлық мүдделі тараптармен бөлісуіңізді өтінеміз.